Dywany, wykładziny, materace i tapicerka meblowa szybko tracą atrakcyjny wygląd, bo osadza się na nich kurz. Problem stanowią również trudne do usunięcia plamy. Sposobem na przywrócenie tapicerce, materacom, dywanom i wykładzinom idealnej czystości jest skorzystanie z usługi specjalistycznego prania Zator. Dlaczego warto? Poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania!

Chcemy, aby nasza przestrzeń życiowa była higienicznie czysta oraz zachwycała pięknym wyglądem. Niestety, ocieplające wnętrze wykładziny, dywany, dywaniki i chodniki, a także meble tapicerowane szybko się brudzą. Jest to nieuniknione, bo w ich włókna wnikają różne zanieczyszczenia m.in. kurz oraz sierść naszych czworonożnych przyjaciół. Swoją „cegiełkę” dokładają również małe dzieci – wylane napoje, wdeptane w dywan przekąski, ślady po flamastrach, plastelina, modelina itp. – kto ma dzieci, ten wie, że takich zabrudzeń nie da się uniknąć. Nie inaczej jest w przypadku materacy, które z czasem stają się siedliskiem roztoczy.

 

Samodzielne pranie wykładzin, dywanów, materacy i tapicerki – czy to ma sens?

Samodzielne pranie dywanów, wykładzin, materacy i tapicerki to droga przez mękę, choć często decydujemy się na ten krok, skuszeni reklamą nowoczesnych środków czyszczących. Pianki, proszki, płyny do prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także środki do czyszczenia i dezynfekcji materacy są dostępne w każdym sklepie, jednak ich zastosowanie to często początek poważnych problemów. Warto wiedzieć, że większość środków czyszczących i usuwających plamy pozostawia na czyszczonej powierzchni lepki osad. Brud mocniej przywiera do włókien, co sprawia, że stają się one nieprzyjemne w dotyku. W przypadku materacy zastosowanie nieodpowiedniego środka czyszczącego może doprowadzić m.in. do zniszczenia pokrowca lub spowodować reakcję alergiczną.

Chcąc pozbyć się zabrudzeń, najlepiej korzystać z usług specjalistów, którzy dysponują wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem, który szybko i bezpiecznie usuwa trudne plamy, kurz oraz inne zabrudzenia. W Magic Service dbamy o domy naszych Klientów, oferując usługę specjalistycznego prania materacy, dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, dzięki której można uniknąć wielu problemów oraz częstej wymiany wyposażenia domu. Dodatkowo oferujemy kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań w Zatorze, Oświęcimiu czy Wadowicach. A żmudne i nielubiane przez wiele osób mycie okien wykonamy z przyjemnością i należytą starannością.

 

Chcesz wyprać materac, dywan, wykładzinę lub tapicerkę? Zleć to profesjonalistom!

„Profesjonalne” odkurzacze piorące, myjki parowe, kupowane w supermarkecie środki czyszczące i domowe sposoby na zabrudzenia oraz trudne plamy – pewnie próbowałeś już wszystkiego, aby odświeżyć wygląd tapicerki oraz zdezynfekować materac i pozbyć się zabrudzeń z dywanu lub wykładziny. Niestety, żadna z tych metod nie zapewnia oczekiwanych efektów. Co więcej, może się okazać, że kreatywne podejście spowoduje konieczność zakupu nowych mebli lub pozbycia się materaca, dywanu bądź wykładziny. Czy warto ryzykować? Absolutnie nie! Samodzielne pranie tapicerki meblowej, wykładzin, dywanów i materacy to pierwszy krok do poważnych problemów! Rozwój grzybów pleśniowych oraz nieprzyjemny zapach wilgoci to tylko niektóre z kłopotów, z którymi później trzeba się borykać. Zlecając niezbędne zabiegi czyszczące specjalistom, możemy nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale także cieszyć się higieniczną czystością i przyjemnym zapachem odświeżonego wyposażenia domu!

Dobór odpowiednich metod i środków oraz urządzeń, dzięki którym usuwane są różne zabrudzenia, pozwala także uniknąć zniszczenia materiałów i dodatkowych kosztów. Szkoda czasu, nerwów i energii na testowanie nowych środków czyszczących oraz późniejsze borykanie się z problemami, które powoduje ich zastosowanie. Najlepiej od razu zlecić pranie materacy, dywanów, wykładzin i tapicerki ekspertom, zyskując wolny czas i gwarancję zadowolenia. W Magic Service Zator stosujemy jedynie bezpieczne środki czyszczące, które są dobrane do rodzaju czyszczonego materiału, dzięki czemu po praniu zachowuje on piękny wygląd i wszystkie właściwości.

 

Podsumowanie

Szukając sposobu na odświeżenie materaca, dywanu, wykładziny lub tapicerki meblowej Wadowice, warto zdecydować się na współpracę ze specjalistami. To najlepsza z dostępnych możliwości, która pozwala uniknąć wielu problemów i zbędnych wydatków. Zanim zaczniesz testować nowe „wynalazki” w postaci pianek, proszków i odplamiaczy lub zdecydujesz się na radykalne rozwiązanie, skorzystaj z usług sprzątających Magic Service! Zadbamy o wyposażenie Twojego domu, przywracając mu higieniczną czystość, przyjemny zapach oraz atrakcyjny wygląd!