Pielęgnacja ogrodów, trawnikówZleć koszenie trawy i zapomnij o kosiarce!

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, to zapewne masz trawnik, który wymaga stałej opieki. W końcu nic się samo nie zrobi, a Ty chcesz, aby Twoja nieruchomość wyróżniała się na tle sąsiednich. To się dobrze składa, bo właśnie znalazłeś solidne wsparcie – firmę, która zna się na pielęgnacji trawników, koszeniu trawy i nie tylko. Pomagamy każdemu kto, tego potrzebuje. Masz za dużo obowiązków oraz brak siły i czasu na ogród? A może dokucza Ci kręgosłup i ani myślisz o kolejnym schylaniu się czy wysiłku? Z przyjemnością zrobimy to za Ciebie! Naszą ofertę kierujemy do właścicieli domów, obiektów firmowych, noclegów i instytucji. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Porządkowanie przestrzeni wokół firmy i obiektów noclegowych

A może jesteś dynamicznym przedsiębiorcą, który posiada nieruchomości potrzebujące pilnej interwencji profesjonalnej ekipy od koszenia trawników i pielęgnacji ogrodów? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś, bo naszą specjalnością są krótko przystrzyżone trawniki, prawidłowo przycięte drzewa i krzewy oraz zagospodarowanie nieużytków. Nie zatrudniaj ogrodnika – zleć nam opiekę nad Twoim trawnikiem i ogrodem.

Ale to nie wszystko! Usługa koszenia traw Zator jest dedykowana również właścicielom obiektów noclegowych. Dlaczego? Bo nasz zespół posiada doświadczenie w obsłudze noclegów, innymi słowy – wiemy, co przyciąga gości, a jedną z tych rzeczy jest estetycznie urządzony ogród.

Piękny trawnik w przydomowym ogródku

Prawdopodobnie jesteś amatorem pracy w ogrodzie oraz kosisz trawę samodzielnie. Ale nie zapominaj, że konsumenckie kosiarki są nieskuteczne, zwłaszcza na dużej działce. Jeśli tylko chcesz możemy zrobić to szybciej i efektywniej, ponieważ posiadamy profesjonalny sprzęt oraz urządzenia ogrodnicze i preparaty, które poprawią żywotność Twojego trawnika i nadadzą mu oczekiwany wygląd. Nie marnuj czasu, tylko zleć usługę koszenia trawy i ciesz się wolnym weekendem razem z rodziną i przyjaciółmi.

Kompleksowa pielęgnacja trawników, ogrodów i podjazdów

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne usługi ogrodnicze, czyli:

  • koszenie traw Andrychów,
  • pielęgnację ogrodu i trawnika,
  • przycinanie drzew i krzewów,
  • aranżację przestrzeni zielonych.

A ponadto wykonamy:

  • czyszczenie kostki brukoweji podjazdów,
  • odśnieżanie parkingów i drógdojazdowych,
  • kompleksowe porządkowanie otoczenia nieruchomości.

Po co to robimy? Bo zasługujesz na estetyczny trawnik i piękny ogród.