Przycinanie drzew i krzewów ZatorPrzycinanie drzew i krzewów

Praca w ogrodzie to wspaniała forma aktywności, która przynosi radość i spełnienie. Ale co zrobić, jeśli z czasem staje się ciężką harówką i utrapieniem, a piękny ogród zarasta? Aby temu zapobiec, warto zwrócić się do nas – przeprowadzimy przycinanie drzew i krzewów Zator, skosimy trawnik oraz wykonamy podstawowe prace ogrodnicze.

Ponadto, chętnie zajmiemy się zielonymi przestrzeniami wokół budynków firmowych czy ogrodami przy obiektach noclegowych. Jesteśmy elastyczni – dopasujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferta pielęgnacji terenów zielonych dla firm

Strefa zewnętrzna to wizytówka każdego przedsiębiorstwa, niezależnie czy jest to siedziba, magazyn, a może hala produkcyjna. Zielone otoczenie stanowi naturalne tło, dlatego wymaga uwagi i dbałości, aby stało się przyjazne i estetyczne. W związku z tym, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które obejmują wykonanie takich prac, jak:

  • przycinanie drzew i krzewów;
  • koszenie trawnika;
  • grabienie liści;
  • aranżację nieużytków;
  • czyszczenie terenu z zarośli;
  • sadzenie, przesadzanie i usuwanie roślin;
  • i wiele innych.

Nasz zespół posiada doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz wiedzę, jak prawidłowo dbać o tereny zielone. Wykonujemy zarówno regularną pielęgnację, jak i okazjonalne prace. Dzięki nam, Twoja firma zyska szacunek ze strony klientów i partnerów biznesowych, a przede wszystkim estetyczną przestrzeń, która stanie się zieloną wizytówką przedsiębiorstwa.

Praca w ogrodzie – skorzystaj z pomocy

Za dużym i zadbanym ogrodem zwykle kryje się wiele pracy i zaangażowania. Jednak z upływem czasu obowiązków domowych przybywa, zdrowie staje się słabsze, a siły i chęci jakby mniej. Wtedy pielęgnacja ogrodu czy ogródka działkowego może być niemałym problemem. To znak, że warto zwrócić się po pomoc do Magic Service – firmy zajmującej się sprzątaniem i pielęgnacją ogrodu. Chętnie przytniemy gałęzie drzew i krzewów, skosimy trawnik oraz wykonamy wszelkie prace związane z utrzymaniem ładnego ogrodu.

Estetyczna przestrzeń

Jeśli Twój ogród, działka pracownicza lub przestrzeń wokół firmy wymaga mnóstwa pracy, na którą nie masz czasu, siły albo pomysłu, zadzwoń do nas. Z przyjemnością skosimy trawnik, wykonamy przycinanie drzew i krzewów Wadowice oraz pomożemy w pracach ogrodniczych. Ponadto, wyczyścimy kostkę brukową, umyjemy elewację oraz odśnieżymy podjazd, drogę dojazdową lub parking.

Jesteśmy do usług!