Mycie elewacji ZatorMycie elewacji

Posiadanie własnego budynku to wielka rzecz, która niejednego właściciela napawa dumą. Jednak wraz z biegiem lat materiały się starzeją, a kolory blakną. Wtedy dobrym pomysłem może okazać się mycie elewacji Zator. Nie da się ukryć, że plamy, pozostałości po remoncie czy zwyczajna chęć odświeżenia zewnętrznych części budynku to główne powody, na które wskazują klienci, zamawiając u nas usługę mycia elewacji. Możemy w tym pomóc, a ponadto jesteśmy zgranym zespołem z doświadczeniem oraz posiadamy niezbędne narzędzia i markowe detergenty, dzięki czemu żadna praca nam niestraszna.

Sprawdź ofertę dla osób prywatnych i firm

Doskonale rozumiemy potrzeby tak przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, dlatego chętnie zajmiemy się nie tylko elewacją, ale i innymi elementami obiektu czy terenem wokół niego. Pomożemy, podpowiemy, a co najważniejsze zrobimy, co trzeba, aby budynek odzyskał dawny blask. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim mycie elewacji oraz czyszczenie zewnętrznych powierzchni, które odpowiadają za estetykę obiektu. Dzięki naszej usłudze Twój dom wreszcie zyska żywe kolory, przyciągając wzrok sąsiadów i przechodniów. A jeśli prowadzisz firmę, sprawimy, że Twoje obiekty (biuro, hala, magazyn) wreszcie będą schludne i efektowne. Czysty budynek firmowy stanie się wizytówką, budząc szacunek klientów oraz kontrahentów.

Teren zewnętrzny – zrobimy to

Skoro elewacje na obiektach mieszkalnych i firmowych są już umyte, czas pomyśleć o przydomowym ogródku oraz terenie zewnętrznym. Z doświadczenia wiemy, że koszenie trawników, grabienie liści oraz przycinanie drzew i krzewów to wymagające czynności, które chętnie są zlecane. Co więcej, również profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, a w zimie odśnieżanie chodników, parkingów, podjazdów i dróg dojazdowych cieszy się równie dużą popularnością. Dlatego z przyjemnością wykonamy tego typu prace, zachowując należytą staranność i dbałość o detale.

Uporządkujemy też wnętrza

Obowiązki zawodowe i domowe zajmują coraz więcej czasu, więc wygospodarowanie choćby chwili na sprzątanie firmowych czy domowych wnętrz to nie lada wyzwanie. Nasza firma posiada szeroki wachlarz usług, więc w ofercie mamy również:

  • mycie okien,
  • odkurzanie,
  • czyszczenie dywanów,
  • pranie tapicerki meblowej,
  • mycie podłóg i posadzek,
  • sprzątanie wszystkich lub wybranych części budynku.

Mycie elewacji Jaworzno to coś, czego właśnie szukasz?

Zgłoś się do nas!