sprzątanie domów ZatorSprzątanie domów prywatnych – mamy coś dla Ciebie!

Domowe obowiązki dotyczą każdego z nas, ale czasem bywa, że piętrzące się zadania zwyczajnie nie pozwalają na utrzymanie perfekcyjnego ładu i porządku. Codzienność rządzi się swoimi prawami, a doba ma tylko 24 godziny, więc zawczasu pomyśl o zleceniu sprzątania domu. W ramach usługi zadbamy o domowe wnętrza, aby wreszcie nabrały blasku i świeżości. Oferujemy porządne sprzątanie każdego pomieszczenia oraz domowych sprzętów. Dzięki nam otrzymasz realną pomoc w domowych obowiązkach. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Czysty i świeży dom bez wysiłku

Sprzątanie domów Zator to tylko z pozoru łatwa i lekka praca, bo rzeczywistość bywa zupełnie inna. Jeśli nie lubisz sprzątania, nie masz na to czasu i siły albo masz problemy zdrowotne, zleć usługę nam – profesjonalnemu zespołowi, który zrobi to za Ciebie. Z przyjemnością przyjedziemy, aby umyć okna i podłogi, wyczyścić dywan oraz wyprać tapicerkę meblową. Chętnie odkurzymy salon, odświeżymy sypialnię oraz zajmiemy się kuchnią i łazienką, aby lśniły jak nigdy dotąd. Co więcej, uporządkujemy strych, piwnicę i garaż – koniec z bałaganem, pajęczynami i szukaniem igły w stogu siana. Na koniec posprzątamy hol i klatkę schodową. Działamy kompleksowo lub selektywnie – zależnie od Twoich potrzeb.

Zleć sprzątanie domu i rób to, co kochasz!

Praca zawodowa, zakupy, gotowanie, opieka nad dziećmi, seniorami i zwierzętami pochłania cenny czas i siły. Co kończy się tym, że sprzątanie domów Chrzanów jest ostatnią rzeczą, o której myślisz po wyczerpującym dniu, nie mówiąc o weekendzie, kiedy obowiązków tylko przybywa. Powiedz „STOP”, zamów usługę sprzątania domu i odpocznij. Dziel czas z tymi, na których Ci zależy, bez poczucia winy! Zamawiając usługę sprzątania, otrzymasz do dyspozycji doświadczony zespół, który posiada profesjonalny sprzęt, a do czyszczenia używa wysokiej jakości, bezpiecznych detergentów. Możesz zamówić nas od święta, przed ważną uroczystością lub zlecić regularne sprzątanie domów Trzebinia, np. raz w tygodniu – jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje potrzeby.

W domu już posprzątane – co powiesz na piękny ogród?

Posiadanie domu jednorodzinnego to nie tylko sprzątanie pomieszczeń, ale także mnóstwo pracy w jego otoczeniu. Dlatego, jeśli potrzebujesz fachowców, którzy zajmą się terenem wokół, zadzwoń do nas i skorzystaj z takich usług jak:

  • mycie elewacji;
  • czyszczenie kostki brukowej;
  • koszenie traw i pielęgnacja ogrodu;
  • przycinanie drzew i krzewów;
  • aranżacja terenów zielonych;
  • odśnieżanie podjazdów, chodników i dróg dojazdowych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – posprzątamy, co tylko chcesz!