sprzątanie-zator-firma-sprzątająca„Magic Service to polska firma rodzinna, która kieruje się wartościami, oferując usługi sprzątające bla, bla, bla…” Stop! Takie frazesy przeczytasz u konkurencji, ale nie u nas! My stawiamy na konkrety, rozwiązując problemy Twojego obiektu. Magic Service Zator to nie kolejna nudna firma sprzątająca. A tak poza tym, skąd pomysł, że tylko sprzątamy, hę? Chcesz nas poznać? Czytaj dalej.

  • Po pierwsze – jesteśmy inni niż wszyscy, bo pracujemy wg autorskiego pomysłu, który obejmuje nie tylko utrzymanie czystości, ale także szeroką paletę usług zintegrowanych, w tym drobne naprawy czy rezerwacje i kontakt z Gośćmi. A to przekłada się na efektywne zapewnienie każdemu Klientowi kompleksowej obsługi obiektu noclegowego w Zatorze i Dolinie Karpia.
  • Po drugie – posiadamy doświadczenie w branży noclegowej, dzięki czemu patrzymy na Twój obiekt nie tylko okiem fachowca, ale i potencjalnego Gościa. Dlatego wiemy, jak dobrze przygotować przestrzenie noclegowe, ogród oraz jak profesjonalnie obsłużyć Twoich Gości.
  • Po trzecie – jesteśmy dynamiczni i elastyczni w działaniu, ponieważ znamy realia rynkowe. Efekt? Potrafimy szybko dostosować się do zmian i specjalnych wymagań w zależności od typu obiektu, który oddajesz nam w opiekę. W skrócie: jesteśmy otwarci na negocjacje oraz podejmujemy się realizacji zleceń niszowych.

Kompleksowa obsługa obiektów noclegowych to główna domena naszej działalności, z której czerpiemy olbrzymią radość. Jednak na tym nie kończy się oferta.

Co jeszcze robimy?

  • sprzątamy biura oraz obiekty handlowe, magazynowe, produkcyjne i logistyczne;
  • porządkujemy tereny i obiekty budowlane;
  • sprzątamy prywatne domy i mieszkania;
  • pielęgnujemy otoczenie budynków – kosimy trawniki i dbamy o ogrody.

Współpracuj z nami oraz zyskaj cenny czas, swobodę działania i przestrzeń na rozwój swojego biznesu. A obsługę i sprzątanie obiektu zleć profesjonalistom z Magic Service.

Więcej info na temat naszych usług? Śmiało, kliknij USŁUGI.