Usługi sprzątania dla noclegów i firm KętyUsługi sprzątania dla noclegów i firm Kęty

Doświadczony zespół, który potrafi dokładnie sprzątać obiekty firmowe i noclegi jest tym, czego potrzebujesz. Działamy w tej branży od lat i doskonale znamy Twoje oczekiwania. Dlatego oferujemy usługi, których potrzebujesz, a są to:

 • mycie okien i podłóg;
 • skuteczne czyszczenie dywanów;
 • profesjonalne pranie tapicerki meblowej;
 • staranne sprzątanie biur, gabinetów i sal konferencyjnych;
 • kompleksowe sprzątanie i obsługa obiektów noclegowych.

Dzięki nam zyskasz czysty obiekt niezależnie, czy jest to nocleg czy firma. Bez tworzenia nowych etatów i kosztów.

Zadbamy o przydomowy ogród i teren wokół firmy

Mówi się, że ogród to wizytówka domu, a uporządkowany teren to zielona wizytówka firmy. W związku z tym świadczymy usługi sprzątania dla firm i właścicieli domów prywatnych w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Jako przedsiębiorca zapewne skorzystasz z regularnego koszenia trawy Kęty oraz czyszczenia kostki brukowej i mycia elewacji obiektu. Z kolei zimą zainteresuje Cię odśnieżanie parkingu i wjazdu. Natomiast dla właścicieli przydomowych ogrodów przygotowaliśmy takie usługi jak przycinanie drzew i krzewów, indywidualna aranżacja ogrodu czy zagospodarowanie nieużytków. Oczywiście kosimy też trawniki i czyścimy podjazdy z mchu, trawy i piasku.

Sprzątanie Kęty dla handlu i przemysłu

Firmy z obu tych branż chętnie zlecą outsourcing usług sprzątania Kęty, aby zyskać więcej czasu, zoptymalizować budżet i wrzucić w koszty prace, które nie są głównym profilem działalności. Podmiotom produkcyjnym polecamy sprzątanie hal Kęty wraz z myciem posadzek i czyszczeniem trudno dostępnych miejsc. Przyda się również usługa sprzątania magazynów, aby wśród regałów z towarami panował lad i porządek. Jeśli chodzi o placówki handlowe, oferujemy regularne mycie podłóg i posadzek, jak również staranne mycie okien i witryn, aby te zachęcały przechodniów do zrobienia zakupów. Ponadto, zajmujemy się sprzątaniem zapleczy i części biurowych, które również wymagają systematycznej opieki firmy sprzątającej Kęty.

Profesjonalne sprzątanie kościołów w Kętach i okolicach

Nie jest tajemnicą, że sprzątanie kościoła Kęty to drażliwy temat w wielu parafiach. Jednak można temu zaradzić, korzystając z usług firmy sprzątającej, która posiada doświadczenie, profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości detergenty. Dlatego z chęcią podejmujemy się wyzwania, jakim jest dokładne sprzątanie obiektu sakralnego z należytym szacunkiem i dbałością o każdy detal. Ofertę dedykujemy wszystkim wspólnotom parafialnym, a ta obejmuje:

 • mycie posadzki;
 • sprzątanie ołtarzy i wnętrz zakrystii;
 • mycie okien i witraży;
 • czyszczenie ławek, klęczników, konfesjonałów i schodów;
 • pranie tapicerek meblowych;
 • pieczołowite czyszczenie dywanów i chodników.

Z naszą pomocą w świątyni zapanuje ład i porządek, który wzbudzi zachwyt wśród wiernych i duchownych.