Sprzątanie dla osób prywatnych, firm i instytucji

Firma Magic Service świadczy kompleksowe usługi sprzątające dla zróżnicowanego portfolio klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych. Jesteśmy zgranym zespołem, posiadamy umiejętności manualne i organizacyjne oraz doświadczenie w branży. Ponadto dysponujemy profesjonalnym sprzętem czyszczącym oraz markowymi detergentami, które są bezpieczne dla zdrowia, czyszczonych przedmiotów i środowiska. Jesteśmy elastyczni – dostosujemy się do potrzeb i budżetu klienta.

Usługi sprzątające dla logistyki i nie tylko

Jeśli posiadasz firmę, to doskonale wiesz, jak ważne jest wypracowanie zysku przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Odpowiedź na Twoje potrzeby to outsourcing sprzątania Tychy, dzięki czemu hale, magazyny czy zaplecza będą zawsze czyste i bezpieczne. Zlecenie usług sprzątających nam to niższe koszty, oszczędność czasu oraz minimalne formalności. Z naszej oferty skorzysta nie tylko branża logistyczna, ale również firmy przemysłowe, handlowe czy te z sektora usług dla biznesu. Dbamy o porządek na halach produkcyjnych, w częściach socjalnych i sanitarnych oraz administracyjnych.

Dom, mieszkanie, ogród

Jeśli piętrzące się obowiązki sprawiają, że sprzątanie domu czy mieszkania jest niemożliwe, to może warto skorzystać z naszej oferty. Z chęcią podejmiemy się mycia okien, odkurzania, prania tapicerki meblowej, żmudnego czyszczenia dywanów czy mycia podłóg. Możemy też posprzątać piwnicę, garaż lub strych. Co więcej, umyjemy elewację Twojego domu oraz zaopiekujemy się ogrodem, kosząc trawnik, przycinając drzewa i krzewy oraz grabiąc liście. Ponadto, podpowiemy, jak zagospodarować nieużytki, aby wreszcie stały się piękną, zieloną przestrzenią. Na życzenie wyczyścimy kostkę brukową, odśnieżymy chodnik, podjazd oraz drogę dojazdową.

Robimy porządki na zlecenie

Cyklicznie, okazjonalnie, ewentualnie raz, a dobrze – Ty decydujesz z jakiej usługi sprzątającej skorzystasz, a my zajmiemy się robotą. W ofercie mamy też tak wymagające prace jak sprzątanie kościołów Tychy czy instytucji.

Posiadasz domki noclegowe, które wymagają utrzymywania regularnego porządku? Lepszej okazji nie będzie – od lat zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem obiektów noclegowych na Śląsku i w Małopolsce. Chętnie podejmujemy wyzwania, a co najważniejsze, podchodzimy do ich realizacji z pasją i zaangażowaniem, dbając przy tym o każdy detal i zasady BHP.