Magic-service-sprzatanie-galerii-Sprzątanie firm i noclegów Kraków

Stałe utrzymanie estetycznej przestrzeni firmowej to trudne zadanie, ponieważ wymaga zatrudnienia pracowników oraz wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jednak można to zmienić, zlecając usługę sprzątania biura zespołowi Magic Service. Dzięki nam przestrzeń biurowa stanie się czysta i świeża. Co więcej, wykonamy też mycie okien, skuteczne czyszczenie dywanów oraz staranne pranie tapicerki meblowej.

Dla miejsc zakwaterowania mamy specjalny pakiet kompleksowej obsługi obiektów noclegowych Kraków, w ramach którego przeprowadzimy sprzątanie hoteli, hosteli i pensjonatów przy użyciu specjalistycznego sprzętu i markowych detergentów. Posiadamy doświadczenie w branży oraz wiemy, co zrobić, aby goście byli zadowoleni z pobytu.

Pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych

Zadbany ogród lub teren firmowy wymaga zaangażowania i pracy, dlatego znacznie lepiej skorzystać z usług Magic Service. Z przyjemnością zajmiemy się takimi pracami jak:

  • przycinanie drzew i krzewów Skawina;
  • profesjonalne czyszczenie kostki brukowej;
  • koszenie trawy;
  • grabienie liści;
  • formowanie żywopłotu;
  • odśnieżanie chodników, dróg i parkingów.

Współpraca z nami to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Dbałość o przydomowe ogrody oraz tereny zielone wokół firm to nasza pasja, dlatego chętnie pomożemy przy regularnych i okazjonalnych pracach ogrodniczych.

Porządkowanie obiektów handlowych, przemysłowych, magazynowych

Sprzątanie galerii handlowych Kraków to trudna praca ze względu na dużą przestrzeń, na której utrzymanie porządku wymaga zaangażowania sztabu ludzi. Podobnie jak w przypadku hal produkcyjnych i magazynów, warto zlecić outsourcing usług sprzątania Kraków, aby zyskać więcej czasu na rozwój oraz zredukować obciążenie kadrowe. Jako firma specjalizująca się w profesjonalnym czyszczeniu powierzchni handlowych, przemysłowych i logistycznych wiemy, co zrobić, aby zapewnić czystość na wysokim poziomie. Skutecznie sprzątamy części administracyjno-biurowe, zaplecza socjalne i sanitarne, myjąc okna, posadzki, jak również czyszcząc elewacje oraz wszelkie zakamarki. Czysty i uporządkowany obiekt to nie tylko przyjazne miejsce pracy, ale również wyższy poziom bezpieczeństwa dla pracowników.

Sprzątanie kościołów Kraków

Każda świątynia wymaga regularnej pielęgnacji ze względu na swój wyjątkowy charakter. Jednak wiele parafii napotyka liczne problemy w tym zakresie. Dobrym rozwiązaniem może być zlecenie usługi, jaką jest sprzątanie kościołów Skawina profesjonalistom. Magic Service to doświadczona firma sprzątająca, która chętnie zadba o świątynię, wykona mycie okien i witraży, wyczyści dywany oraz usunie kurz z ławek, klęczników czy konfesjonałów. Zakres usług obejmuje też mycie posadzki, czyszczenie ołtarza, a także porządkowanie terenu przed kościołem.