Sprzątanie mieszkań KatowiceOferta profesjonalnego sprzątania mieszkań Katowice

Zadbane mieszkanie wymaga pracy, dzięki czemu zawsze będzie ładne i czyste – niezależnie od tego, czy mieści się w kamienicy, bloku czy szeregówce. Kiedy kolejne obowiązki przytłaczają, a doba jest za krótka, warto skorzystać z usług firmy sprzątającej, która pomoże utrzymać ład i porządek. Mycie okien wreszcie przestanie być udręką, a pranie tapicerki meblowej w końcu da satysfakcję. Magic Service to zespół, który zna się na rzeczy i potrafi zdziałać wiele w krótkim czasie.

Usługa sprzątania domu jednorodzinnego i posesji

Własny dom to nie tylko spełnienie marzeń i swoje miejsce na ziemi, ale też obowiązki, które z czasem mogą uprzykrzyć życie. W trudnej sytuacji są osoby starsze i niepełnosprawne, które mieszkają w dużym domu, ale nie mają siły, aby go posprzątać. Wtedy dobrą opcją będzie skorzystanie z usług Magic Service. Dla nas sprzątanie domów Dąbrowa Górnicza to rutyna, dlatego chętnie uporządkujemy domową przestrzeń oraz umyjemy okna i podłogi. Uprzątniemy również takie miejsca jak piwnica, strych i garaż. Ponadto, zaopiekujemy się ogrodem, przytniemy drzewa i krzewy, a koszenie trawy i czyszczenie kostki brukowej zostawimy na deser. Z kolei zimą odśnieżymy chodnik, wjazd czy całą posesję.

Profesjonalne sprzątanie Katowice – oferta dla firm

Górny Śląsk i Zagłębie to obszar, gdzie mieści się wiele firm, dlatego naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż. Sprzątanie hal produkcyjnych Katowice czy porządkowanie magazynów nie stanowi dla nas problemu. Posiadamy doświadczony zespół, profesjonalny sprzęt oraz stały dostęp do markowych środków czyszczących, aby spełnić wymagania klientów biznesowych. Co więcej, realizujemy też sprzątanie magazynów, sklepów i biur. Możemy zająć się koszeniem trawy, myciem elewacji i witryn. Wykonamy również czyszczeniem kostki brukowej czy przycinaniem drzew i krzewów, aby teren wokół obiektów stał się zieloną wizytówką firmy.

Sprzątanie kościołów Katowice

Chętnie podejmujemy się różnorodnych zadań, więc sprzątanie kościołów Dąbrowa Górnicza jest dla nas ciekawym doświadczeniem. Doskonale rozumiemy, jak wiele emocji budzi kwestia regularnego sprzątania świątyni. Wychodząc naprzecie oczekiwaniom parafian i duchownych, oferujemy profesjonalne usługi, w zakres których wchodzą:

  • mycie posadzki,
  • czyszczenie dywanów,
  • staranne pranie tapicerki meblowej,
  • dokładne mycie okien
  • czyszczenie konfesjonałów i ławek.

Wykonujemy też prace na terenie przykościelnym jak np. koszenie trawnika, grabienie liści, przycięcie żywopłotu, krzewów i drzew, a zimą odśnieżanie parkingu, dróg dojazdowych i chodnika.