Odświeżanie dróg i parkingówOdśnieżanie dróg, parkingów i nie tylko

Zimowa zawierucha rządzi się swoimi prawami, które oznaczają pojawienie się śniegowych zasp, lodu i problemów z poruszaniem i jazdą autem. W tym celu odśnieżanie dróg i parkingów Zator będzie niezbędne do bezpiecznego funkcjonowania zimą. Jednak ręczne odśnieżanie to ciężka praca, która daje się we znaki zarówno firmom, jak i mieszkańcom domów jednorodzinnych. Dlatego odśnieżanie warto zlecić nam, zespołowi Magic Service. Posiadamy sprzęt i doświadczenie w odśnieżaniu utwardzonych powierzchni, aby te stały się bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.

Oferta odśnieżania – rozwiązanie dla firm

Każdy biznes stara się rozwiązywać problemy samodzielnie, ale zimą, kiedy śnieg zasypie firmowy teren, wtedy nie warto angażować pracowników do odśnieżania. Znacznie wygodniej, taniej i szybciej będzie skorzystać z oferty Magic Service.

Znamy się na rzeczy, więc z przyjemnością podejmiemy się każdego zlecenia bez względu na powierzchnię czy ilość śniegu. Nasz zespół skutecznie odśnieży plac przed wejściem do sklepu, otoczenie hali produkcyjnej czy magazynu, a także firmowy parking i drogi dojazdowe. Pomagamy firmom bezpiecznie funkcjonować niezależnie od pory roku i pogody.

Nie odśnieżaj, zleć to nam!

Intensywne opady śniegu mogą być dużą uciążliwością na posesji, kiedy gruba warstwa śniegu zalega na chodniku czy przydomowym podjeździe. Odśnieżanie to ciężka praca oraz dodatkowy obowiązek, który przysparza trudności. Co więcej, w ekstremalnych przypadkach, osoby starsze, chore czy niepełnosprawne mogą zostać odcięte od świata po dużych opadach śniegu. Dlatego oferujemy usługę profesjonalnego odśnieżania mieszkańcom domów jednorodzinnych, którzy pragną mieć czysty, bezpieczny i odśnieżony chodnik, jak również wjazd na posesję czy nawet całe podwórko.

Ład i porządek wokół firmy i domu

Oferta obejmująca odśnieżanie dróg i parkingów Andrychów sprawia, że zarówno firmy, jak i osoby prywatne mogą skorzystać na takiej usłudze. To duża oszczędność czasu oraz zdrowia. Posiadamy sprzęt, więc od razu przystępujemy do pracy, aby drogi i chodniki były wolne od śniegu. Dbamy o to, aby zimą ludzie mogli chodzić bezpiecznie, a samochody mogły dojechać do celu bez przeszkód.

Natomiast w innych porach roku pomagamy dbać o tereny zielone wokół firm i prywatne ogrody, oferując:

  • grabienie liści;
  • koszenie trawników;
  • mycie elewacji budynków;
  • czyszczenie kostki brukowej;
  • sadzenie, przesadzanie i usuwanie roślin;
  • przycinanie drzew, krzewów i żywopłotów;
  • i wiele innych.

Jesteśmy do usług!