Podróżowanie czystym i zadbanym samochodem to sama przyjemność. Niestety, szybkie tempo życia utrudnia systematyczne dbanie o czystość samochodu. Można jednak połączyć przyjemne z pożytecznym, zyskując nie tylko odrobinę wolnego czasu dla siebie i bliskich, ale także idealnie czysty oraz zadbany samochód. Magic Service kompleksowo zajmie się Twoim pojazdem, dbając o każdy szczegół i biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz oczekiwania! Sprawdź, w jaki sposób działamy.

Czysty i zadbany samochód to wizytówka jego właściciela!

„Jak nas widzą, tak nas piszą”. To stare przysłowie jest nadal aktualne, odnosząc się nie tylko do naszego wyglądu zewnętrznego, ale także czystości wnętrza i otoczenia domu oraz czystości samochodu. Coraz częściej brakuje nam czasu, dlatego mycie i sprzątanie samochodu ciągle odkładamy na później, co nie służy karoserii, a także wyposażeniu wnętrza pojazdu oraz naszemu zdrowiu.

Jazda czystym i zadbanym samochodem nie musi być luksusem! Z naszą pomocą szybko i bez stresu pozbędziesz się zanieczyszczeń z karoserii, szyb i felg, a także kurzu i innych zanieczyszczeń, które gromadzą się we wnętrzu samochodu. Niestraszne nam plamy na tapicerce i inne zabrudzenia, bo w codziennej pracy korzystamy nie tylko z wiedzy i doświadczenia, ale także profesjonalnych sprzętów, środków czyszczących i kosmetyków samochodowych najwyższej jakości. Dzięki Magic Service Twoje auto może lśnić idealną czystością i zachęcać do jazdy przyjemnym zapachem, a Ty nie stracisz cennego czasu i energii na dbanie o jego wygląd.

Dlaczego warto systematycznie myć i sprzątać samochód?

Gromadzące się na karoserii zanieczyszczenia uszkadzają powłokę lakierniczą. Jeżeli zapominamy o systematycznym usuwaniu pyłu, ptasich odchodów oraz innych zanieczyszczeń, to musimy przygotować się na spore wydatki, które wiążą się z naprawą i lakierowaniem zniszczonej karoserii. Wbrew pozorom, częste korzystanie z myjni nie jest dobrym pomysłem, bo po myciu samochodu na lakierze pojawiają się mikrouszkodzenia oraz coraz bardziej widoczne rysy. Ręczne mycie samochodu pozwala nie tylko na dokładne i delikatne usunięcie zanieczyszczeń, ale także chroni powłokę lakierniczą przed uszkodzeniami.

Nie mniej ważne jest dbanie o czystość wnętrza pojazdu, w którym nie powinniśmy mieć styczności z kurzem i innymi alergenami oraz chorobotwórczymi drobnoustrojami, które gromadzą się m.in. na tapicerce i podłodze pojazdu. Czysty samochód to gwarancja dobrego samopoczucia podczas podróży!

Kompleksowa kosmetyka samochodowa na miarę Twoich potrzeb!

Obawiasz się oddania samochodu w ręce firmy sprzątającej? Niepotrzebnie, bo nie tylko dokładnie umyjemy i posprzątamy Twój samochód, ale także zadbamy o dobór odpowiednich środków, dzięki którym odzyska on piękny wygląd. Zajmujemy się myciem i sprzątaniem samochodów osobowych, busów, autobusów, kamperów i przyczep kempingowych, przestrzegając zasad postępowania z różnymi materiałami oraz gwarantując 100% bezpieczeństwa i satysfakcji. Nasze usługi obejmują:

  • wieloetapowe mycie oraz woskowanie karoserii,
  • mycie szyb,
  • polerowanie i zabezpieczanie felg,
  • regenerację reflektorów,
  • dokładne odkurzanie każdego zakamarka wnętrza pojazdu oraz bagażnika,
  • pranie materiałowej tapicerki,
  • profesjonalne czyszczenie i impregnację tapicerki wykonanej ze skóry,
  • czyszczenie, nabłyszczanie i konserwację wszystkich elementów wyposażenia wnętrza pojazdu.

Zastanawiasz się, czy warto powierzyć swój samochód w obce ręce? Sprawdź i przekonaj się, że zadbamy o niego w profesjonalny i kompleksowy sposób! Zakres naszych usług dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań Klientów, zwracając uwagę na zasady postępowania z konkretnymi materiałami oraz korzystając jedynie z produktów najwyższej jakości.

Podsumowanie

Czysty i zadbany samochód jest Twoją wizytówką. Systematyczne mycie i sprzątanie samochodu pozwala uniknąć zbędnych wydatków, które związane są z koniecznością naprawy lakieru, a także wymiany elementów wyposażenia. Brak czasu nie musi przekładać się na wygląd Twojego samochodu. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz samodzielnie zająć się jego myciem oraz sprzątaniem, to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Z Magic Service dbanie o czystość samochodu stanie się prawdziwą przyjemnością!