Wykonujemy:

Pielęgnacja ogrodów, trawników

Koszenie traw

Przycinanie drzew i krzewów Zator

Przycinanie drzew i krzewów

Złościsz się, że mimo wielu godzin spędzonych na pielęgnacji trawnika i stosowania różnych specyfików Twoja trawa i tak nie dorównuje tej za płotem, u sąsiada? A co powiesz, jeśli zajmiemy się Twoim trawnikiem tak, że wspomniany sąsiad zzielenieje z zazdrości? Postaw na Magic Service i ciesz się pięknym, skoszonym trawnikiem oraz zadbanym ogrodem, który wzbudzi podziw rodziny, znajomych i sąsiadów. Poznaj też ofertę usług ogrodniczych dla właścicieli obiektów noclegowych.

Dla osób prywatnych i firm

Pielęgnacja ogrodów, trawnikówNawet najpiękniejszy dom potrzebuje zielonej kropki nad „i”, jaką jest profesjonalnie urządzony ogród czy zadbany trawnik. Również przestrzeń wokół obiektów firmowych powinna być miejscem estetycznym, aby stanowiła elegancką wizytówkę przedsiębiorstwa. Magic Service rozumie potrzeby i marzenia właścicieli nieruchomości, dlatego pomaga je zrealizować, oferując osobom prywatnym i firmom usługi ogrodnicze, które obejmują:

  • koszenie trawy;
  • sprzątanie ogrodu;
  • czyszczenie kostki brukowej;
  • przycinanie drzew i krzewów;
  • zagospodarowanie nieużytków;
  • areację i wertykulację trawników;
  • dobór, sadzenie i usuwanie roślin;
  • aranżację i pielęgnowanie ogrodu;
  • i wiele innych prac.

Dla obiektów noclegowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu domków noclegowych, więc wiemy, które elementy ogrodu warto wyeksponować, a które zmienić, aby Twój obiekt stał się oazą relaksu w otoczeniu natury. Pielęgnacja ogrodów w Zatorze to usługa, które pomoże Ci zwiększyć liczbę rezerwacji. Pamiętaj, że krótko przystrzyżony trawnik, czysta kostka brukowa czy dobór krzewów i ozdób wpływają na atrakcyjności Twojego obiektu. Magic Service dzięki wiedzy, specjalistycznym narzędziom i bezpiecznym preparatom zadba o to, aby natura idealnie współgrała z przestrzenią wypoczynkową każdego domku.

Piękny ogród, a może zadbany trawnik?

Oczywiście! Skontaktuj się z Magic Service – specjalistami od usług ogrodniczych. Sprawimy, że otoczenie Twojego domu, firmy czy obiektu noclegowego stanie się wzorem dla innych. Nie czekaj na kolejny sezon – zadzwoń do nas pod nr tel. 888 419 622 i opowiedz o swoim wymarzonym ogrodzie.

Zapraszamy do współpracy!